Pronađi svoj posao iz snova!

Filteri

Clear all filters

Industrija

Prikaži još

Lokacija

Prikaži još

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Inženjer za dizajn

Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji će postati dio tima našeg klijenta, kompanije GMC grupa koja jedan od vodećih globalnih pružatelja instalacije automatiziranih skladišta, pametnih rješenja za skladištenje i regala modularnog dizanja.  Oglas je otvoren za poziciju: Inženjer za dizajn
Opis posla:

Dizajn, razvoj i projektovanje rješenja vezanih za portfolio kompanije (visokoregalna skladišta, elementi skladišta, mezanini, elementi konstrukcije, itd)
Razrada idejnih projekata, izrada nacrta, proračuna, konstruktivnih elemenata, opterećenja
Izrada projekta konstrukcije, proračun konstrukcije, veza, izrada izvještaja
Koordinacija na pripremi i izrada radioničke dokumentacije u saradnji sa TO proizvodnje i montaža;
Priprema BIM modela
Izrada ponuda, komunikacija sa klijentom, eksternim partnerima, kao i sa ostalim dijelovima; tehničkog ureda na kompletiranju složenih ponuda u predviđenim rokovima i zahtijevanim nivoom kvaliteta
Praćenje realizacije ugovora sa eksternim partnerima kompanije na istim ili sličnim poslovima
Saradnja sa projekt direktorima u slučaju potrebe nadzora, modifikacija i posjeta radilištima
Edukacija i usvajanje novih softverskih i ostalih alata u skladu sa strateškim pravcima kompanije
Razvoj novih komponenti složenih ponuda u cilju uključenja istih u portfolio kompanije (dizajn novih profila sa odgovarajućim proračunima, optimizacija postojećih)
Koordinacija ostalih dijelova tehničkog ureda (proizvodnja i montaže) na izradi složenih rješenja
Izrada i definisanje normi za poslove u okviru djelokruga rada (vremena potrebna za pojedina faze projektovanja itd)
Ostali zadaci po nalogu neposrednog rukovodioca u okviru djelokruga rada tehničkog ureda

Kvalifikacije:

VSS (građevinski, mašinski ili srodni tehnički fakultet)
Iskustvo u dizajniranju i izradi proračuna u metalnoj industriji
5 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
Poznavanje softwareskih CAD BIM i FEM alata za modeliranje i proračune
Poznavanje građevinskih normi i standarda u industriji
Aktivno poznavanje engleskog jezika
Vještine koordinacije i vođenja tima

Exploration Geologist

On behalf of our client, Adriatic Metals BH, a company engaged in the exploration and development of precious and base metals, and the owner of the globally advanced polymetallic Vareš Project, Manpower BiH is seeking a motivated candidate to fill the position: Exploration Geologist

Job description
Assist with discovery focussed exploration on specific projects within the Raska project through:

Increased geological understanding of Raska and wider region
Developing good exploration targets with rigorous, but cost-effective testing and evaluation
Design and implement a variety of field exploration programs
Implements appropriate sample quality control measures
Communicating results, observations and recommendations to management
Development and mentoring of all direct reports
Participates in audits of sample collection, dispatch and data interpretation.
Ensure all operations are conducted in a safe and environmentally sensitive manner with due regard to local community concerns
Expected to fully participate in geological mapping, drill core or chip logging, surface sampling, drill program execution, in addition to any supervisory responsibilities
Assisting in writing Annual and Final reports and Projects for Ministry of mining and energy. Preparing maps for reporting to relevant Ministry.
Demonstrate personal commitment in regard to safety and environmental and Social Responsibility practices.

Job requirements:

Bachelor of Science (Geology) or related tertiary qualification.
Advanced use of various company & departmental systems
Computer knowledge:  achieve proficient knowledge and constant self-improvement of all aspects of geological and reporting software required
Practical application of geological interpretation.
Relevant field geology, technical and academic experience
Valid driving licence
Fulent in English
Willingness to relocate

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.