U ime našeg klijenta, kompanije Frimeco koja se bavi proizvodnjom, preradom i trgovinom metala i metalnih proizvoda, Manpower je u potrazi za kandidatima koji će im se pridružiti na poziciji: Operater na proizvodnoj mašini

Opis posla:

  • Posluživanje mašine i praćenje proizvodnje
  • Upravljanje proizvodnom mašinom
  • Podešavanje i priprema za proizvodnju zadanih proizvoda po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Predlaganje idejnih rješenja za nove proizvode
  • Održavanje radnog prostora i mašine čistim, te uredno predavanje mašine i obavezno informisanje drugog operatera koji preuzima mašinu o stanju i tekućim dešavanjima
  • Praćenje rada mašine i pomoćnih uređaja
  • Praćenje rada ventilacionog sistema, vuče vune, rada mlinova i slično, te blagovremeno obavještavanje neposrednog rukovodioca o tome
  • Vizualna kontrola proizvoda, kvaliteta i kvantiteta istih
  • Postizanje postavljenih ciljeva proizvodnje
  • Izvršavanje radnih obaveza na efikasan i pravovremen način kako bi se postigao plan proizvodnje
  • Sudjelovanje u projektima kontinuiranog poboljšanja proizvodnje
  • Sudjelovanje u osiguranju kvaliteta svih proizvedenih proizvoda
  • Izvršavanje provjere kvaliteta prema zahtjevu rukovodioca
  • Poštuje i praktikuje sve upute sa aspekta zaštite na radu i zaštite od požara
  • Primjenjuje i promoviše timski način rada
  • Efikasan rad prema uputama supervizora, te saradnja s drugim radnicima
  • Direktno odgovara šefu smjene, te ne vrši nadzor nad drugima
  • Osigurava da je oprema koju koristi uvijek u ispravnom stanju
  • Obavlja dužnosti u skladu s principima dobre proizvodne prakse
  • Obavlja poslove na siguran način uključujući korištenje lične zaštitne opreme
  • Osposobljava i detaljno prenosi znanja i iskustva na mlade operatere
  • Ostali zadaci prema zahtjevu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Minimalno SSS, bilo kojeg usmjerenja
  • Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno
  • Opšta zdravstvena sposobnost

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konsultantima
Učitaj CV u sljedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!